Nasi lekarze

Prof. dr hab. n. med. Marek Prost

Specjalista chorób oczu, absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. W latach 1973-1994 pracował w Klinice Okulistyki Akademii Medycznej w Lublinie…
Czytaj dalej…

Dr n. med. Marcin Jezierski

Specjalista w dziedzinie diagnostyki oraz leczenia chorób oczu, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Z Centrum Medycznym MML związany od 2012 roku…
Czytaj dalej…

Dr n. med. Karol Stasiak

Specjalista chorób oczu, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Ordynator Kliniki Okulistycznej w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie. Z Centrum Medycznym MML związany jest od 2012r.
Czytaj dalej…

Lek. med. Mariusz Strąk

Specjalista chorób oczu, lekarz Kliniki Okulistycznej w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie. Z Centrum Medycznym MML związany jest od 2012 r.
Czytaj dalej…

Dr n. med. Ewa Oleszczyńska-Prost

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 1992 roku. Obecnie  Dyrektor Centrum Okulistyki Dziecięcej w Warszawie. Specjalista II stopnia z zakresu okulistyki.
Czytaj dalej…

Lek. med. Emilia Nowowiejska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Pracuje również jako starszy asystent Kliniki Okulistyki Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie. W Centrum Medycznym MML…
Czytaj dalej…

Lek. med. Dominika Białas

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. W 2010 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki. W Centrum Medycznym zajmuje się między innymi diagnostyką oraz leczeniem…
Czytaj dalej…

Lek. med. Mateusz Jacuński

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób oczu. W Centrum Medycznym MML zajmuje się między innymi leczenie wad wzroku, chorobami zaćmy czy zapaleniem rogówki.
Czytaj dalej…

Lek. med. Dominik Bronicki

Specjalista w zakresie okulistyki, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Uczestniczy w procesie diagnostyczno-terapeutycznym pacjentów w zakresie zabiegowym i zachowawczym.
Czytaj dalej…

Lek. Andrzej Sawa

Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne z okulistyki zrealizował w Katedrze i Klinice Okulistyki I Wydziału Lekarskiego WUM.
Czytaj dalej…

Lek. med. Anna Piotrowicz

Absolwentka Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób oczu.
Czytaj dalej…